Логотипи рубрик сайту

- про нас   - планування  - документи - наради - засідання клубу,ПДС

- методична знахідка   - презентація досвіду -відеогалерея -поради психолога

-колегії, наради відділу освіти-атестація психологів-відповіді (зворотній зв`язок)

Оновлено

Пропонуємо переглянути оновлену рубрику "Нормативно-правові документи"/розділ "Розпорядження". Бажаємо корисної віртуальної подорожі по сторінках нашого сайту!

Звіти

Графік надання звітів

Колегія відділу освіти

28 бер. 2014

«Роль, місце та основні функції практичного психолога щодо особливостей навчання та виховання дітей з особливими освітніми проблемами»

Семінар психологів ЗНЗ
26 бер. 2014

Досвід роботи психологів дошкільних закладів з батьками презентовано на обласному круглому столі

Обласний круглий стіл
26 бер. 2014

Засідання клубу "Психологічне перехрестя"

Семінар 28 березня
25 бер. 2014

Вітання

Оновлено

Пропонуємо переглянути оновлену рубрику "Нормативно-правові документи". Бажаємо корисної віртуальної подорожі по сторінках нашого сайту!

Оновлено

Шановний відвідувач! Пропонуємо переглянути оновлену рубрику "Методичні знахідки"/розділ "Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами". Бажаємо корисної віртуальної подорожі по сторінках нашого сайту!

Оновлено

Шановний відвідувач! Тепер ми є в skype. Шукайте нас в контактах под ім`ям: cppsrartemovsk